Cennik

Oferta na 2024 rok


Ceny i rodzaje pakietów

Pakiet 1 - Sesja indywidualna - 100 zł
Trwa zwykle do godziny i odbywa się w plenerze. Jej przebieg, miejsce i charakter omawiam przed sesją. Na koniec otrzymujecie 20 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej (w formacie nadającym się do wydruku). 

Pakiet 2 - Sesja dla pary lub ciążowa - 150 zł 
Pary bardzo często wybierają ją z okazji wszelakich rocznic, lecz można ją także wykorzystać jako sesja narzeczeńską lub walentynkową. W tej kategorii znalazła się również sesja ciążowa w plenerze, jeśli trafimy z pogodą lub u mnie w domowym studio. Z takiej sesji otrzymujecie 25-30 gotowych zdjęć (również w formacie do wydruku).

Pakiet 3 - Sesja rodzinna (3-5 osób) - 200 zł 
Lubię fotografować rodziny, ale na to trzeba więcej czasu - zwykle do 2 h. Sesję taką realizujemy w plenerze, w formie swobodnego spaceru i dobrej zabawy. Z takiej sesji powstaje zwykle 30-40 pięknych zdjęć. 

Jak to wygląda po sesji?


Ilość zdjęć określa wybrany przez Was pakiet cenowy. Po zdjęciach dostajecie na podany przez Was adres mailowy link do galerii, w której znajdują się surowe zdjęcia prosto z sesji. Są to fotki przed obróbką, retusz wykonywany jest dopiero na wybranych i opłaconych przez Was fotografiach. W ten sposób wszyscy zaoszczędzamy czas, a Wy macie wpływ na to, jak i co otrzymacie z sesji. Wybrane zdjęcia otrzymujecie w wersji cyfrowej w prywatnej galerii. Czas realizacji zlecenia od momentu wyboru zdjęć do otrzymania gotowych zdjęć to maksymalnie 31 dni. W odosobnionych przypadkach czas ten może ulec wydłużeniu, o czym zawsze jesteście informowani. 


Voucher na sesję zdjęciową - spraw bliskim radość i podaruj im wyjątkowy prezent! 

Nie masz pomysłu na niepowtarzalny prezent? A może by tak voucher na sesję zdjęciową? To będzie wyjątkowy podarunek, przy którym masz gwarancję, że obdarowana osoba dostanie pamiątkę na całe życie. To również idealna okazja dla bliskich, by oderwać się od codziennej rutyny i wspólnie zrobić coś fajnego! Ludzie się zmieniają, dzieci tak szybko wyrastają, a ja pomogę zatrzymać chwilę poprzez zdjęcia. 

Z jakiej okazji można wręczyć taki voucher? Najczęściej zamawiane są sesje zdjęciowe z okazji: 

 • Rocznicy ślubu
 • Urodzin
 • Zbliżających się narodzin dziecka 
 • Świąt Bożego Narodzenia 
 • Walentynek
 • Wieczoru panieńskiego
 • Bez okazji też się zdarza!
Sposób realizacji 

Na sesję umawiamy się we Wrocławiu i najbliższych okolicach (do 20 km). Dokładną lokalizację i termin ustalę z obdarowanymi - wszystko będzie zależeć od ich preferencji i charakteru samych zdjęć. Znam kilka fajnych miejsc w okolicy, zawsze mogę pomóc wybrać klimatyczną miejscówkę. 

Jeden voucher - wiele możliwości 

Nie każda sytuacja jest dobra, żeby sprezentować taki bon podarunkowy na sesję zdjęciową. Niektóre sytuacje, jak chrzciny czy ślub, są niepowtarzalne i wybór fotografa na taką okoliczność zostawcie samym zainteresowanym. Do tej pory najchętniej wybraliście voucher jako: 
 • Sesję dla pary 
 • Sesję zdjęciową dla rodziców 
 • Sesję rodzinną
 • Sesję ciążową
 • Sesję portretową
 • Sesję walentynkową
 • Inne? Jestem również otwarta na Wasze pomysły! 
Data ważności vouchera

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Taki bon podarunkowy na sesję zdjęciową również ma swoją ważność - są ważne przez kolejne 9 miesięcy. 

W jakiej formie jest bon podarunkowy na sesję? 
 
Prezent musi też dobrze wyglądać, dlatego taki voucher na sesję zdjęciową z wybranym pakietem dostaniecie w eleganckiej formie. Voucher to szykowna kartka z informacją o sesji zapakowana w kolorową kopertę. Można go odebrać osobiście, bądź dostać pocztą. Taki prezent jest od razu gotowy do wręczenia. 
Vouchery są dostępne od ręki i możecie je zamówić w każdej chwili. A później wystarczy, że osoby obdarowane skontaktują się ze mną i umówią na zdjęcia!