O mnie


Na początku wypadałoby się przedstawić.

Cześć, jestem Ewa!

Fotografią interesuję się od 12 lat, ale w ciągu ostatnich miesięcy skupiam się na sesjach rodzinny i dla par. Od kilku lat próbuję także swoich sił w tematyce lifestylowej. Najlepiej pracuję mi się w plenerze, ale marzy mi się również małe studio. Póki co swoje umiejętności szlifuję po pracy, która w żaden sposób nie jest związana z branżą foto. Jednak oba zajęcia łączy jedno - kontakt z ludźmi.

Na zdjęciach staram się uwieczniać prawdziwe emocje i piękne chwile, które później przerodzą się w pozytywne wspomnienia. Chociaż jestem fotografem-amatorem, to nadrabiam doświadczeniem zdobytym w terenie, kreatywnością i otwartością na nowe pomysły. A także żartem dla rozluźnienia atmosfery.

Decyzja o rozpoczęciu własnej działalności chodziła za mną bardzo długo. Zwykle tłumaczyłam się brakiem czasu, nawałem obowiązków, brakiem odpowiednich kompetencji i doświadczenia. A mimo to podejmowałam się drobnych zleceń dla rodziny, czy znajomych, którzy bardzo cieszyli się na każde wspólne plenery. Ich radość, gdy dostali już gotowe fotografie sprawiła, że uwierzyłam w swoje umiejętności. I postanowiłam spróbować!

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, odpowiada Ci styl w jakim fotografuję, to zapraszam do współpracy! Napisz wiadomość, by poznać szczegóły i uzgodnić termin.

Mieszkam we Wrocławiu, dlatego najchętniej podejmuję się zleceń na Dolnym Śląsku. Nie tylko miasto - znam bardzo dużo ciekawych miejsc w Karkonoszach (skąd pochodzę). Kotlinie Kłodzkiej czy Izerach. Jeśli marzy Ci się sesja zdjęciowa w Twoim ulubionym miejscu, w obrębie 200 km od Wrocławia, to daj znać na pewno się dogadamy!