Projekt fotograficzny ,,Dwie Twarze"

marca 25, 2023

W marcu, z okazji Dnia Kobiet, miałam okazję zrealizować swój pierwszy większy projekt fotograficzny, którego nazwa brzmiała ,,Dwie Twarze". Zapozowały mi kursantki szkoły tańca Al-Mara we Wrocławiu!

Piękne, ambitne, pełne pasji, zapracowane i roztańczone - takie właśnie są moje modelki. Wiele z nich na co dzień pełni zupełnie inne role - pracują, matkują, dokształcają się, udzielają się w fundacjach, czy teatrze. I chociaż wykonują różne zawody, pochodzą z różnych stron polski, a rozpiętość wiekowa potrafi być spora, to połączyło je jedno - miłość do tańca! Próbują swoich sił w tańcu brzucha, burlesce, tańcu bollywood czy sexy dance. Społeczność Al-Mary jest bardzo różnorodna i spotkać można tu wiele niezwykłych osobowości. Za każdą z tych kobiet kryje się niesamowita historia, również taneczna. Taniec to dla nich: hobby, odskocznia od pracy, sposób na życie i wyrażenie siebie, a także swojej kobiecości. Po godzinach szlifują swój warsztat i talent pod okiem niezastąpionych nauczycieli - Małgosi i Andrzeja. Ubarwiają swoje życie tańcem, brylują na parkiecie i biorą udział w wielu projektach scenicznych! Są pełne pomysłów, zapału i kreatywności. Żadna z nich nie boi się wyzwań i ma jeszcze wiele do pokazania (i powiedzenia)!

Dziś chciałam pokazać Wam finał projektu, czyli jego wersję ostateczną, gdzie każda z Pań prezentuje swoje ,,dwie twarze" - codzienną oraz taneczną. W kolejnych galeriach znajdziecie więcej zdjęć z tego dnia: osobno kategorie orientalne oraz burleskę. 

Karolina - pracownik naukowy i dydaktyczny

Ewelina - hipnoterapeutka

Joanna - analityk danych

Ewa - farmaceutka

Angelika - pracownik usług bankowych 

Svietlana - menadżerka

Małgorzata - górnik 

Marlena - nauczycielka 

Edyta - instruktorka fitness

Agnieszka - urzędniczka

Iwona - księgowa

Katarzyna - fizjoterapeutka

Ewa - logistyk

Milena - pracownik biurowy

Ada - księgowa

Kamila - nauczycielka 

Magdalena - przewodniczka

You Might Also Like

0 komentarze