Sesje kobiece w słonecznikach, edycja 2023

września 04, 2023

W tym roku znalazło się wiele chętnych Pań na zdjęcia w polu pełnym słoneczników! Dzięki czemu mogę Wam teraz pokazać mnóstwo pięknych portretów, które udało się wykonać w trakcie trwania wakacji. Mniej więcej w połowie lipca rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniego pleneru - na szczęście zeszłoroczna miejscówka zażółciła się obficie, więc do końca miesiąca miałam okazję odwiedzać ją regularnie. Zdarzało się, że po deszczu i burzach kwiaty nieco oklapły, a ziemia zamieniła się w błotniste bagno, dlatego zawsze polecam wziąć ze sobą porządne buty na taką niepogodę, gdyż letnie sandałki nie sprawdzą się w takim przypadku. 

Każda z Pań sama wybrała kreacje, w której pozowała na zdjęciach, jednak chętnie sięgały po kapelusze z wypożyczalni - dla urozmaicenia kobiecych portretów. Dużą popularnością cieszyły się te letnie, słomkowe, których w tym roku do wyboru było aż trzy. Wszystkie sesje odbywały się w godzinach popołudniowych, dlatego w wielu przypadkach udało się załapać na złotą godzinę. Zdarzały się jednak dni, kiedy trwała prawdziwa walka z czasem i trzeba było zdążyć przed nadchodzącą (kolejną!) burzą. 

Dziś prezentuję zestawienie moich ulubionych kadrów z tegorocznych sesji kobiecych w słonecznikach. To był bardzo popularny trend i sądząc po ilości chętnych w te wakacje, mogę powiedzieć - do zobaczenia za rok! 

You Might Also Like

0 komentarze