Sesja dla pary / narzeczeńska

października 15, 2022Co warto wiedzieć przed sesją:
  • sesje dla par wykonuję aktualnie w plenerze (wynajem studia za dodatkową opłatą),
  • czas trwania takiej sesji - do 1,5 godziny,
  • w trakcie sesji pomagam z pozowaniem i jeśli trzeba, podpowiem jak się ustawić i co zrobić z rękami,
  • ubierzcie się wygodnie i adekwatnie do pogody, warto wziąć wygodne buty ze sobą na przebranie. 
Marzy Wam się romantyczna pamiątka, tylko Wasza dwójka, tu i teraz? Zbliża się ważna dla Was rocznica lub zaręczyliście się i chcecie to ogłosić światu w formie eleganckiego zdjęcia? W takim razie zarezerwujcie termin na sesję dla pary!


Jesteście zaręczeni, planujecie swój wielki dzień, więc taka swobodna sesja narzeczeńska to dobry sprawdzian dla Was przed weselem, a także późniejszym ślubnym plenerem. Wiele osób stresuje się przed aparatem, nie wiedzą jak pozować, na co zwracać uwagę i jak zrelaksować się przed obiektywem, żeby na zdjęciach wyglądać naturalnie. Wtedy z pomocą przychodzę ja - pomagam się ustawić, określam Wasze mocne strony, dyskretnie robiąc Wam zdjęcia tak, aby pokazać łączące Was uczucie i więź. A przy okazji spędzacie miło czas. Sesja przedślubna może być fajną pamiątką z okresu narzeczeństwa lub zostać wykorzystana później np. jako prezent dla rodziców, w ramach podziękowań czy jako motyw na zaproszeniach.
A może jesteście już po ślubie i potrzebujecie czasu dla siebie, oderwać się od codziennej rutyny i zrobić wspólnie coś wyjątkowego? Tak naprawdę każda okazja jest dobra: rocznica ślubu/spotkania, prezent dla współmałżonka/partnera lub koncepcja, która zrodziła się w Waszych głowach i chcecie ją uwiecznić. 
Nie musicie zabierać ze sobą żadnych rekwizytów - naturalne i niepozowane zdjęcia wypadną znakomicie. Traktujcie to bardziej jak spacer z aparatem, gdzie panuje pełen luz i swobodna atmosfera. Rozmawiajcie, śmiejcie się, tańczcie i przytulajcie, a przy okazji pozwólcie mi zrobić resztę. Oczywiście - możecie też zaszaleć i przygotować dodatki, które ożywią zdjęcia albo dodadzą im odrobiny humoru lub romantyczności. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zrealizować Waszą koncepcję i przygotować sesję stylizowaną - w stylu Halloween, Pin Up, Boho - wystarczy świetny pomysł i profesjonalna praca fotografa, a na pewno będziecie zadowoleni z efektów.You Might Also Like

0 komentarze